školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2016

24.6.22.10. Galerie Díra Lorenzova mucholapka Milan Guštar
23.6.22.10. Bilý nástěnka Možná elipsu Milan Guštar
21.6. Sdružení Bezdomovci, lidé jako my Pracovní setkání
20.6. Křest knihy ToJeMoje kniha Rosi Mitnik a Jany Nachlingerové, připravila: Hračkotéka
10.6.30.6.9.6. Hlavní Galerie Adam Basanta - Inverze jako doslovný nástroj Kurátor: Miloš Vojtěchovský
7.6. Koncert Adam Basanta at Wakushoppu Místo: Café v lese
6.6. Meeting Food for Thought: Collective Cooking & Open Communication Space
19.5. Koncert Transitory Museum of Minds volná improvizace
12.5.2.6.11.5. Hlavní Galerie Tapemosphere #25 Balz Isler, Block Barley, Béla Pablo Janssen, Kurátor: Petr Ferenc
12.5.16.6.11.5. Bilý nástěnka Emil Juliš: Bílý a černý oheň (výběr básní) Úvodní slovo: Antonín Petruželka, Kurátorka: Dagmar Šubrtová
12.5.16.6.11.5. Galerie Díra Rozhovory s Emilem Julišem
7.5. Přednáška BJ Nilsen - autorská prezentace
6.5. Koncert Patrice Grente & Guillaume Gargaud volná improvizace
4.5. Koncert Daniel Vlček, Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia Udvardyová, David Vrbík Speed Index Crew
27.4. Performance IIC – International Internal Catastrophes Novi_sad (Thanasis Kaproulias), vs. Interpretation Festival 2016
15.4. Křest knihy Revue Pandora # 29
14.4. Koncert Mahir Kartal & Martin Alaçam volná improvizace
14.4.4.5.14.4. Bilý nástěnka Daniel Vlček - Bílá nemoc
14.4.4.5.14.4. Galerie Díra Daniel Vlček
13.4.4.5.12.4. Hlavní Galerie Speed Index - Daniel Vlček a hosté Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia Udvardyová, David Vrbík, Šoférka: Karina Kottová
8.4. Přednáška Platformy a praxe temné ekologie Paul Chaney, Ivan Sebalo
7.4. Sura Medura reportáž Martina Janíčka , UZ Arts umělci na Sri Lance
6.4. Křest knihy Magdalena N. Kwiatkowska - Děti z Absurdlandu Moderují: Mariana Serranová a Magdalena N. Kwiatkowska
5.4. Koncert Igor a Ivan Buharovovi a jejich Většina duší, které zde žijí & koncert Gentry Sultan
31.3. Křest CD Mikko Savela (sólo), George Cremaschi (sólo + křest alba) elektroakustická improvizace
24.3. Autorské čtení Je mi to ukradené: apropriace v literární tvorbě Moderují Olga Pek a Sára Vybíralová
20.3. Nástrojáři doprovodný program, koncert vystavujících umělců
13.3. Nástrojáři doprovodný program, Přednášející: Milan Guštar, Michael Pospíšil, Jan Trojan
12.3. Dílna Porcelánová dílna představ si - "třetí přání", s Tondou Tomáškem a Radkou Jahnovou
11.3.31.3.10.3. Hlavní Galerie Nástrojáři Michal Cáb, Marek Hlaváč, Veronika Svobodová, Adam Železný, Ladislav Železný , Kurátor: Michal Cáb
7.3. Projekce Mezi námi (99min,16mm > HD video) , autorská projekce dokumentárního scifi Ondřeje Vavrečky
5.3. Koncert Oker (NOR) & Alexandre Losada (SP) volná improvizace
5.3.31.3. Galerie Díra Den u moře Gívan Béla
26.2. Koncert Monty Adkins, Terri Hron: Lépidoptères koncert zobcových fléten a současné elektroniky
22.2. Koncert Ewa Jacobsson: Bolavý stůl audiovizuální performance
22.2. Komentovaná prohlídka Komentovaná prohlídka výstavy
19.2. Koncert Gordoa / Hein duo volná improvizace
11.2. Projekce This Changes Everything
10.2. Projekce Beyond Horizons a obrazy z Islandu
5.2.6.2. Sympozium Frontiers of Solitude / Na pomezí samoty antropocén - krajina - civilizace, ., Místo: Francouzský institut v Praze
5.2.4.3.4.2. Galerie Díra Peter Cusack a Tomáš Šenkyřík Zvuková geologie: uhlí & petrochemický průmysl
5.2.4.3.4.2. Hlavní Galerie Frontiers of Solitude / Na pomezí samoty Finnur Arnar Arnarson, Karlotta Blöndal, Gunhild Enger, Þórunn Eymundardóttir, Monika Fryčová, Tommy Høvik, Elvar Már Kjartansson, Alena Kotzmannová, Iselin Lindstad Hauge, Julia Martin, Vladimír Merta, Pavel Mrkus, Greg Pope, Kristín Rúnarsdóttir, Ivar Smedstad, Vladimír Turner, Robert Vlasák, Diana Winklerová, Martin Zet , ., Místa: Školská 28, Fotograf Gallery, Ex Post
27.1. Křest knihy Psí víno 74 & Julinko
21.1. Přednáška Vektory & vize Přednášející: Václav Janoščík & Jakub Ferenc
15.1. Koncert Pablo Sanz (SP) + Námestie republiky (SK) zvukové umění, volná improvizace
8.1.22.1.7.1. Hlavní Galerie Plastický film Tomáš Moravec, Kurátorka: Nina Michlovská

2015

16.12. Projekce Underground 8-0 Český filmový underground 80. let
13.12.20.1. Galerie Díra Pocta Osudu Miro Tóth, Petr Vrba
12.12. Vánoční bazar Yiorgis Sakellariou / Wim Dehaen
12.12. Vánoční bazar #4 Vánoční bazar & Wakushoppu burza DIY nosičů ArtMap, Školská 28, Fotograf Gallery, Wakushoppu, Asociace Mlok, Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo, Dílna Antonína Tomáška

Stránky