školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2016

5.10.10.10. Projekce KINO ASIA: Sbohem, má konkubíno Filmový vzdělávací cyklus vysoké kvality a nízké rozmrzelosti zaměřený na čínskou operu ve filmu.
7.10.28.10.6.10. Hlavní Galerie RurArtMap zpráva o létě na venkově
5.10.4.10. Diskuse Jak dostat svůj projekt na festival BURNING MAN? Setkání s Michaelou Rygrovou, oficiální zástupkyní organizace Burning Man.
25.9. Kulturní povstaní Petr Rezek Beuys a podlaha v Bochumu
22.9.20.11.23.9. Výzva Výzva pro podání uměleckých a kurátorských projektů na rok 2017 Komunikační prostor Školská 28, spravovaný DEAI/Setkání z. s. ve spolupráci s Linhartovou nadací, vyhlašuje výzvu k podání uměleckých a kurátorských autorských nebo kolektivních výstavních projektů, určených k realizaci v roce 2017.
22.9. Kulturní povstaní Rozhovor Živé rozhlasové interview se současným umělcem o aktuálním stavu soudobého umění a společnosti, koncepce a režie: Janek Rous
20.9. Kulturní povstaní Jedinečné svatopěstitelské družstvo a veselá tryzna projekce diapozitivů proměn UPSYCHU316A , Obřad malé půdži
19.9. Křest CD Pavel Zlámal (sólo); Miroslav Tóth & Rafal Mazur duo volná improvizace
17.9. Kulturní povstaní Žít jinak Kulturní základna otevřena všem otevřeným od 11 do 20h, Seminář velkých Magů Radomila Uhlíře Jiruchy Chadimy ad.
15.9. Kulturní povstaní Skladatel Jan Klusák s dirigentem Liborem Peškem Rozhovor aktérů 60. let
13.9. Kulturní povstaní Bennewitzovo kvarteto Hudba perzekvovaných skladatelů
8.9.22.10.7.9. Výstava Epifanie - Frontiers of Solitude Layla Curtis (UK), Paul Chaney (UK), JSD (Jedinečné svatopěstitelské družstvo), Michal Kindernay (CZ), Elvar Már Kjartansson (IS), Josef Koudelka (CZ), Julia Martin (IS/NO), Pavel Mrkus (CZ), Vladimír Turner (CZ), Steina Vasulka (IS), Robert Vlasák (CZ), Martin Zet (CZ), v Domě umění Ústí nad Labem, Kurátoři výstavy: Dagmar Šubrtová a Miloš Vojtěchovský, v Domě umění Ústí nad Labem
12.5.25.9.6.9. Hlavní Galerie k u l t u r n í z á k l a d n a koordinace: Mojmírem Puklem, s laskavou přízní Jedinečného svatopěstitelského družstva
11.7.22.7.18.7. Hlavní Galerie Modern Anxiety Laura Luna Castillo, Pascal Silondi a Jakub Grosz, kolaborativní instalace / letní rezidence
29.6. Autorské čtení Efekt pozorovatele: pozorování a odposlouchávání jako literární metoda Vystoupí: Anne-Claire Barriga, Petr Januš, Judith Keller, Pavel Klusák, Pavel Novotný a Jana Přikrylová, v překladu se objeví: Kenneth Goldsmith a Gauz, Moderují: Sára Vybíralová, Olga Pek, Připravili: časopis Psí víno / Školská 28
24.6.22.10. Galerie Díra Lorenzova mucholapka Milan Guštar
23.6.22.10. Bilý nástěnka Možná elipsu Milan Guštar
21.6. Sdružení Bezdomovci, lidé jako my Pracovní setkání
20.6. Křest knihy ToJeMoje kniha Rosi Mitnik a Jany Nachlingerové, připravila: Hračkotéka
10.6.30.6.9.6. Hlavní Galerie Adam Basanta - Inverze jako doslovný nástroj Kurátor: Miloš Vojtěchovský
7.6. Koncert Adam Basanta at Wakushoppu Místo: Café v lese
6.6. Meeting Food for Thought: Collective Cooking & Open Communication Space
19.5. Koncert Transitory Museum of Minds volná improvizace
12.5.2.6.11.5. Hlavní Galerie Tapemosphere #25 Balz Isler, Block Barley, Béla Pablo Janssen, Kurátor: Petr Ferenc
12.5.16.6.11.5. Bilý nástěnka Emil Juliš: Bílý a černý oheň (výběr básní) Úvodní slovo: Antonín Petruželka, Kurátorka: Dagmar Šubrtová
12.5.16.6.11.5. Galerie Díra Rozhovory s Emilem Julišem
7.5. Přednáška BJ Nilsen - autorská prezentace
6.5. Koncert Patrice Grente & Guillaume Gargaud volná improvizace
4.5. Koncert Daniel Vlček, Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia Udvardyová, David Vrbík Speed Index Crew
27.4. Performance IIC – International Internal Catastrophes Novi_sad (Thanasis Kaproulias), vs. Interpretation Festival 2016
15.4. Křest knihy Revue Pandora # 29
14.4. Koncert Mahir Kartal & Martin Alaçam volná improvizace
14.4.4.5.14.4. Bilý nástěnka Daniel Vlček - Bílá nemoc
14.4.4.5.14.4. Galerie Díra Daniel Vlček
13.4.4.5.12.4. Hlavní Galerie Speed Index - Daniel Vlček a hosté Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia Udvardyová, David Vrbík, Šoférka: Karina Kottová
8.4. Přednáška Platformy a praxe temné ekologie Paul Chaney, Ivan Sebalo
7.4. Sura Medura reportáž Martina Janíčka , UZ Arts umělci na Sri Lance
6.4. Křest knihy Magdalena N. Kwiatkowska - Děti z Absurdlandu Moderují: Mariana Serranová a Magdalena N. Kwiatkowska
5.4. Koncert Igor a Ivan Buharovovi a jejich Většina duší, které zde žijí & koncert Gentry Sultan
31.3. Křest CD Mikko Savela (sólo), George Cremaschi (sólo + křest alba) elektroakustická improvizace
24.3. Autorské čtení Je mi to ukradené: apropriace v literární tvorbě Moderují Olga Pek a Sára Vybíralová
20.3. Nástrojáři doprovodný program, koncert vystavujících umělců
13.3. Nástrojáři doprovodný program, Přednášející: Milan Guštar, Michael Pospíšil, Jan Trojan
12.3. Dílna Porcelánová dílna představ si - "třetí přání", s Tondou Tomáškem a Radkou Jahnovou
11.3.31.3.10.3. Hlavní Galerie Nástrojáři Michal Cáb, Marek Hlaváč, Veronika Svobodová, Adam Železný, Ladislav Železný , Kurátor: Michal Cáb
7.3. Projekce Mezi námi (99min,16mm > HD video) , autorská projekce dokumentárního scifi Ondřeje Vavrečky
5.3. Koncert Oker (NOR) & Alexandre Losada (SP) volná improvizace
5.3.31.3. Galerie Díra Den u moře Gívan Béla
26.2. Koncert Monty Adkins, Terri Hron: Lépidoptères koncert zobcových fléten a současné elektroniky
22.2. Koncert Ewa Jacobsson: Bolavý stůl audiovizuální performance

Stránky