školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2011

14.10. Performance Bruce McClure Live cinema solo
10.10. Přednáška Fotografie jako fotografie - přednáška Tomáš Pospěch
8.10.29.10.7.10. Hlavní Galerie Fotografie jako fotografie – Bořek Sousedík, Karel Kameník, Josef Moucha Fotografie 80.let - Nekonečné čekání
2.10. Koncert Alessandro Bosetti solo
23.9. Dílna Vaření knih I Kurz kreativního vaření s Marcusem Bergnerem
22.9. Projekce Klára Tasovská: Půlnoc
20.9.5.10.19.9. Hlavní Galerie No Time for Heroes Martin Janíček, Martin Zet, Danilo Capasso, Christian Costa, Jaro Dufek, Dominika Skutnik, Krzysztof Topolski.
18.9. Performance Pellucens Oratio Performance ve slovech a pohybech Miloše Šejna a Franka van de Ven
17.9. Koncert Graham / Murayama / Palacký / Vrba elektroakustická improvizace
13.9.5.10.12.9. Šedý pokoj Lesní práce - Petr Stibral ze světa lesních samot
7.9.13.9.12.9. Dílna Lovci hub a houbaři Tradiční výstava a oslava hub
6.9. Přednáška Akustická místosloví severních Čech Václav Cílek a Hugh Livingstone
5.7.22.7.4.7. Hlavní Galerie Odchody - Karel Cudlín, Vojta Dukát, Vojtěch Hönig diapozitivy, video a fotografie
24.6.25.6. Prezentace Book the Book Imago et verbum: knihkupecký minitrh
23.6. Performance Antonio Della Marina / Alessandra Zucchi - Dreamspaces Live a-v performance
22.6. Koncert Zvuková obydlí a další Tématický večer k projektu Zvukové prahy
20.6. Koncert Barvy ženské duše Závěrečný koncert sezóny hlasové dílny Zuzany Vlčinské
16.6. Koncert From different points Koncert nové hudby a audiovizuální performance
9.6. Koncert Ora pro Nobis a Oldřich Janota
5.6. Koncert Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger
3.6.5.6. Dílna Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger - Workshop dílna improvizace
3.6.29.6.2.6. Šedý pokoj Martin Blažíček - Sky blue
3.6.29.6.2.6. Koncert Be Playful Mezi obrazem a zvukem
21.5. Koncert I treni inerti - Ruth Barberán / Alfredo Costa Monteiro Hudba bez ornamentů
2.5.26.5.16.5. Hlavní Galerie Przemysław Jasielski - The Opportunity / Příležitost robotická instalace v prostoru
12.5. Koncert Christof Kurzmann / Crys Cole
3.5. Koncert Derek Holzer - Tonewheels live Optický zvuk a barevná hudba
29.4.30.4.30.4. Dílna Marold Langer Philippsen - Streetmusic three Radio workshop - koncert
29.4.20.5.28.4. Šedý pokoj Audrey Ellis Fox - i have to wonder video instalace
28.4. Koncert Jorge Haro / Transport Puzzle Live a-v
22.4. Přednáška Vybrané kapitoly německého videoartu Přednáška Tomáše Pospiszyla
21.4. Screenlab Vj Kolouch / Strangelet / Kateřina Bílková live a-v
12.4. Prezentace Ulay: Earth Water Catalogue přednáška na FAMU, místnost U1 první patro
12.4.29.4.11.4. Hlavní Galerie Record>Again! 40jahrevideokunst.de – část 2
2.4. Koncert Open stage - HfG meets Prague Setkání se studenty University pro umění a design HfG Karlsruhe.
27.3. Koncert Will Guthrie solo
22.3. Prezentace Rietveld v Praze: Uta Eisenreich Ateliér grafického designu Akademie Gerrita Rietvelda představuje
21.3. Prezentace Rietveld v Praze: Linda van Deursen a Jakub Straka Ateliér grafického designu Akademie Gerrita Rietvelda představuje
17.3. Koncert Cecilia Quinteros / Hearn Gadbois solo a duo pro violoncello a perkuse
16.3.7.4. Bilý nástěnka Vážený příteli - vyškrtněte mne, prosím.. anonymní nástěnka (ne)přátelství
15.3.15.4.14.3. Šedý pokoj Robert Vlasák - Rozhovor zvuková interaktivní instalace
11.3. Performance Andrew Lampert (usa) a-v performance, film a video
8.3.4.4.7.3. Prezentace Kamila Ženatá - Pick up your Phone audiovizuální instalace
3.3. Performance Handa Gote Audiovizuální free-style
27.2. Koncert Xavier Charles (fr) - solo klarinet, vibrující reprosoustava
25.2.27.2. Dílna Xavier Charles (fr) - workshop dílna improvizace
20.2.24.2. Dílna Dílna butó s Sumako Koseki
18.2. Dílna Dílna Lomografie
17.2. Screenlab Napalmed / Vj Melodyha A-v performance, křest MC
14.2. Diskuse Místa a krajiny diskuze s projekcí

Stránky