školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2010

19.10.10.11.18.10. Šedý pokoj Robert Piotrowicz - Prometeul 2 Zvuková instalace se zpětnou vazbou
15.10. Prezentace Radim Peško
14.10. Performance Michael Vorfeld - Light Bulb Music
12.10.3.11.11.10. Hlavní Galerie Jan Brož - Svatozář o auře a její apropriaci
7.10. Performance Ondřej Lipovský - Trojjazz Festival Příští vlna
4.10. Koncert Robert Piotrowicz / Valerio Tricoli koncert současné hudby
23.9. Koncert Noisy People: Improvising a musical life DVD projekce + koncert Tim Perkis / George Cremaschi
20.9. Koncert The International Nothing Kai Fagaschinski / Michael Thieke
16.9. Koncert Hugh Livingston Please Be Seated-Koncert, performance, workshop
11.9. Dílna Hlasohled
9.9. Koncert Alexandr Vatagin / Georgij Bagdasarov
8.9. Dílna Kurzy zpěvu
7.9.5.10.6.9. Hlavní Galerie Nika Kupyrova - Moonshine Instalace pro prostor, světlo a okna
28.7. Projekce Kinetikus Kép projekce krátkých filmů ze střední Evropy
28.7. Prezentace Noisefold - David Stout a Cory Metcalf prezentace multimediálního projektu
26.7.31.8. Jména Jan Per Adeström
14.7. Dílna O andělích a ptácích Tématická dílna k výstavě kreseb O.Karlíkové
9.7.6.8.8.7. Šedý pokoj Scott Billings - Maledicta Paradisus audiovizuální instalace
6.7.6.8.5.7. Hlavní Galerie Olga Karlíková: Svišťouni, žáby a skřivani Kresby, tisky, zvukové nahrávky
29.6.31.8.28.6. Hlavní Galerie Jerzy Dobrzanski - Kůže zdi Site specific instalace
28.6. Diskuse Diskuzní večer o Anně Fárové pořádá Fotograf studio a Torst
21.6. Projekce Marcus Bergner: The Surface a další Autorská projekce
17.6. Koncert Katherine Liberovskaya - Al Margolis - Martin Janíček Koncert, live video
16.6. Koncert Jan Kotulán a Petr Korbelář: Protkané bambusem Improvizované skladby s nádechem cizích krajů
9.6.30.6.8.6. Hlavní Galerie Odlesky - Interaktivní audiovizuální instalace Katherine Liberovskaya
4.6. Koncert Ora pro Nobis a Oldřich Janota akusticky s ansámblem
29.5. Prezentace Temporary Arrangements
28.5. Koncert John Bischoff / Kenneth Atchley veřejná nahrávka Českého rozhlasu
21.5.18.6.20.5. Šedý pokoj Barbora Švarcová - Krajiny čtení Instalace pro Šedý pokoj
20.5. Koncert Surfing on surface Georgij Bagdasarov, live video, koncert
12.5. Diskuse Věc v prostoru Diskuze o současném českém sochařství
7.5. Přednáška Daniel Teruggi - Zvukové archivy a kompozice pro prostorový zvuk Elektroakustická skladba a prezentace GRM archivu konktrétni hudby
6.5. Screenlab Karel Doing - Performance s optickými objekty, filmy a videa Společne s Jesse Franzenem
3.5. Dílna Jarní zpívání tvůrčí dílna se Zuzanou Vlčinskou
27.4.26.5.26.4. Hlavní Galerie Double duel I. Skalík versus Steklík
23.4.14.5.22.4. Šedý pokoj Neue Dörflichkeit - aneb pokus o nový mýtus Jan Trejbal a Janek Rous
22.4. Projekce VJ Kolouch Projekce a setkání s autorem
17.4. Dílna Krizomanie Praha Jídlo a kulturní prostor
14.4. Koncert Moving silence Videoprojekce, improvizovaná hudba
8.4. Koncert Andras Blazsek - Tape II. (Jorge Boehringer jh.) Zvuková performance pro magnetofony a elektroniku
31.3. Pole/noc č.4 Křest nového čísla literárního časopisu a projekce filmu
30.3. Přednáška Integrace inuitské kultury do moderní společnosti Don Sparling, přednáška
28.3. Dílna Velikonoční dílna pro děti
25.3. Koncert George Cremaschi (usa) / Dieb13 (at) / Gino Robair (usa) Koncert
23.3.21.4.22.3. Hlavní Galerie Stíny Jana Kochánková - obrazy
23.3.20.4.22.3. Hlavní Galerie Podráty Michael Delia
20.3. Přednáška Podporujme svého farmáře Přednáška, diskuze, setkání
18.3. Projekce Ján Mančuška Projekce a setkání s autorem
11.3. Koncert ...pověz mi, je to realita nebo karneval? Oddi a Jakub Jahn
10.3. Projekce Ondřej Vavrečka - Počátek a lev Projekce filmu

Stránky