školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2010

23.3.21.4.22.3. Hlavní Galerie Stíny Jana Kochánková - obrazy
23.3.20.4.22.3. Hlavní Galerie Podráty Michael Delia
20.3. Přednáška Podporujme svého farmáře Přednáška, diskuze, setkání
18.3. Projekce Ján Mančuška Projekce a setkání s autorem
11.3. Koncert ...pověz mi, je to realita nebo karneval? Oddi a Jakub Jahn
10.3. Projekce Ondřej Vavrečka - Počátek a lev Projekce filmu
8.3. Dílna Nicolas Collins Workshop, prezentace
3.3. Projekce Karel Cudlín a Vojta Dukát: Cesty Ukrajinou Rozhovor s autory a projekce fotografií
25.2. Projekce Janovského 37 Dokumentární performance
24.2. Dílna Dílna tance Buto pro děti Se Sumako Koseki
16.2.12.3.15.2. Šedý pokoj Veronika Resslová / In-Out Světelná a site specific instalace
15.2. Dílna Ostatky - Carniprivium ve Školské
5.2.4.3.4.2. Hlavní Galerie Poznámky k obsahu Veronika Daňhelová, Václav Kopecký
21.1. Projekce Kateřina Mandulová: Stopem na Sibiř Projekce a povídání o cestě na dálný východ.
20.1. Přednáška Tomáš Pospěch: Diverze do krajiny Přednáška a beseda s autorem
17.1. Koncert Narozeniny umění 2010 Koncert a živý rozhlasový přenos
8.1.29.1.7.1. Hlavní Galerie Tomáš Pospěch: Bezúčelná procházka Fotografie a videoprojekce

2009

21.12. Koncert 42:43 asi Veřejná nahrávací session DVD
17.12.6.1. Šedý pokoj Raquel Mendes: Konzultační hodiny Fotografie a video
16.12. Přednáška od Gé do Zet
14.12. Projekce Před a po filmu č. III - Free cinema a další Přednáška s projekcí ukázek.
4.12.30.12.3.12. Hlavní Galerie Rovnost šancí II. Martin Zet a Milan Guštar
26.11. Přednáška Andrea Polli - Sonifikace Umění a věda
23.11. Projekce Neobyčejný příběh hovínka Výběr z festivalu EKOFILM 2009
19.11. Jan Zamojski - Smrt krásných srnců
16.11. Přednáška Soumrak fotožurnalismu Přednáška a prezentace knihy
12.11. Projekce Peter Hutton - Krajiny Autorská projekce a rozhovor s americkým filmařem.
6.11.29.11. Hlavní Galerie Domácí biograf Milady Marešové Světelná instalace a videoprojekce
5.11.29.11. Šedý pokoj Nové mapy času videoinstalace
17.10.18.10. Dílna Hlas jako terapeutický nástroj Sylka Uhlig
15.10. Přednáška Fotodokument.cz Prezentace
9.10.16.10. Dílna Nové mapy času, Praha-Kladno Zvuková dílna s Johnem Grzinichem
8.10. Projekce Barbara Rosenthal
3.10.15.10.1.10. Hlavní Galerie Nádraží Bubny - obrazy nehybnosti Jan Bezucha, Michaela Brachtlová, Jiří Zeiner
2.10.23.10.30.9. Hlavní Galerie Stopy Výstava v rámci festivalu Funkeho Kolín
21.9. Přednáška Sestry Foxovy, sloučeniny stříbra a hlasy ze záhrobí Fotozóna #12
11.9.25.9. Hlavní Galerie Elsewhere Not Elsewhere Sam Ashley, Marina Thies & comp.
11.9.25.9.10.9. Hlavní Galerie Life is Short and Getting Shorter All the Time & Elsewhere Not Elsewhere Sam Ashley, Marina Thies & comp.
9.9. Adinkra man Večer věnovaný prezentaci výtvarných projektů Martina Zeinwaye, Adinkra symbolům a iniciačním obřadům západní Afriky.
23.8.30.9. Výzva k podání uměleckých projektů pro mezinárodní program tvůrčích pobytů pro rok 2010 Uzávěrka: 30. září 2009
20.8. Hlavní Galerie První pražská veřejná úschovna opuštených knih Jaroslava Haška Open air knihovna ve Školské 28
1.8.28.8.31.7. Hlavní Galerie ASSteroidy ASSteroidy Terezín
4.7. Projekce Závislost v nezávislosti, performance Tomáš Ruller Živé telepresenční vystoupení
2.7. Projekce Dresden Sailors by Train Projekce videa studentů z ateliéru Moniky Brandmeier
30.6.24.7.29.6. Hlavní Galerie Jiří Janda Mezi slovy
25.6. Projekce Pavel Ctibor Silentbloky - Bilancsloky, čtení
24.6. Projekce Před a po filmu č. II. Tam kde včera znamenalo zítra, videoprojekce
22.6. Koncert 4:3 Audiovizuální performance. Michail Cabowitz, Georgij Bagdasarov,42:43 asi, a hosté.
17.6. Koncert Michal Rataj – Jaromír Typlt: Škrábanice Elektroakustická hudba – prostorový zvuk – autorské čtení – sound performace – zvuk textu – senzory – real-time electronics
11.6. Koncert Šeříkové spiknutí Literárně hudební večer

Stránky