školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2008

22.12.6.1. Hlavní Galerie Přejeme krásné Vánocea vše dobré v Novém roce Otevíráme opět od 7. ledna
18.12. Koncert Vánoční besídka Vánočkové kolední posezení a rozjímání nad vánočními recepty a koledami
16.12. Mákos guba A maďarské krátké animované filmy
12.12. Oldřich Janota Neslyšící děti
11.12. Místa Počinu Zpět a znovu ven z výtvarných síní. Přednášející: Adriena Primusová
10.12. Sittcomm award Prezentace finalistů a vítěze fotografické soutěže
5.12.19.12.4.12. Hlavní Galerie A z tohoto důvodu... Diapozitivní a biografická instalace
1.12. Peggy Ahwesh, Keith Sanborn Autorská projekce 16mm filmu: The Deadman
27.11. Hra na ohradu - prezentace (20') Text: Stanislav Dvorský, režie, koncepce: Lukáš Jiřička, obraz: Martin Blažíček, Hudba: Robert Piotrowicz, spolupráce Anna Zaradny /PL/, Hlas: Jan Novotný
26.11. Koncert Richter&syn Koncert
20.11. Martin Alaçam, Michael Delia, Hearn Gadbois Kytary-zpěv, mbiras, perkuse,
7.11.19.11.6.11. Hlavní Galerie Margita Titlová Ylovsky Projekt Irbis
3.11. Přednáška Nick Deamer Prezentace
31.10. Přijďte na diáky Dernisážový večírek
30.10. Dia-pohádky a dia-horor show Johana Švarcová, Kateřina Zochová, Markéta Lisá, Jan Kratochvíl & Audiofenky
29.10. Klub stereoskopické fotografie Klubový večírek s veřejnou projekcí
23.10. Gebhard Sengmüller: Paralelní obraz Prezentace
22.10. Dia-večírek pro Vaše diáky a komentáře
20.10. Cesta historií diapozitivů & Vladmaster stereo-kotoučkové soiree Lenka Dolanová, Kateřina Svatoňová, Václav Hájek, Miloš Vojtěchovský a hosté
17.10. Vjský diavečer skupiny Puk-Puk a diapozitivní jam s Dj Babypuchem a Anymade Djs Vlastní diáky, čočky, filtry sebou!
16.10. Dia-lekce tělocviku, ekologie a pěstování chryzantém Uvádějí Tomáš Hrůza a Veronika Daňhelová
15.10. Domácí biograf Milady Marešové (1920) Projekce s komentářem Martiny Pachmanové
15.10. Výzva k podání projektů
13.10.31.10.13.10. Hlavní Galerie Diapozitiv audiovize v éře domácích médií
25.9. Přednáška Místa Počinu České poválečné výstavnictví - spektákl i propaganda. Přednášející: Vanda Skálová
23.9.8.10.22.9. Hlavní Galerie Ladislav Babuščák, Jan Šimánek 49 %OUCH!51 %YEAH!
11.9. Dobrovolný kamikaze Tereza Sochorová, Filip Cenek j.h., Georgij Bagdasarov
11.9. Přednáška Fotozóna #10 Praha-Kraków-Sopot a zpět
3.9.17.9.2.9. Hlavní Galerie Hvězdokupa Tereza Sochorová, Filip Cenek j.h.
27.6. Koncert Mamapapa Proroci Písma @ Glagolicka Diktatura
25.6. Večer Katy Huszár
19.6. Koncert Jez riley French, Jo Ray a hosté Zvuková a vizuální performance
18.6. Místa Počinu Umění výstav : K instalacím moderního umění do 30. let 20. stolPřednášející: Vojtěch Lahoda
12.6. Julien Maire Prezentace
11.6. Zvuková procházka a sběr zvuků Prahy s britským umělcem Jez riley Frenchem
5.6. Fotozóna #9 Skutečné příběhy některých lidí: špióni, cestovatelé a archiváři
3.6.3.7.2.6. Hlavní Galerie Rodinné archivy ztracené a nalezené Skupinová výstava mladých fotografů z Velké Británie
2.6. Obrazové archivy Seminář k výstavě Rodinné archivy ztracené a nalezené
29.5. Alessandro Bosetti Maska/Zrcadlo Živě od 19h na:rtsp://proud.beroun.amu.cz/live
22.5. Projekce Dan Sandin Chicagský Electronic Video Art a Performance 70. let 20. stol.
21.5. Finský večer Juan Kasari – Jonna Johansson a galerie 00130
7.5. Hlavní Galerie Praha zvuku: Rozhlasové soireé
1.5.23.5.30.4. Hlavní Galerie Marian Palla Obrazy malované hlínou
29.4. mtps28 Michail Cabowitz, Lasonick, Michal Kindernay, Martin Blažíček, Kryštof Pešek, Whitelabel.name
26.4.29.4. Hlavní Galerie mtps28 Multiplace08 festival
24.4. Místa Počinu Ruch v pražském výstavním provozuPřednášející: Ondřej Chrobák
9.4. Martin Alaçam – kytara, elektronika, Hearn Gadbois – perkuse
3.4. Projekce Janie Geiser a Lewis Klahr Autorské projekce 16 mm filmů
1.4.25.4.31.3. Hlavní Galerie Ondřej Přibyl - Matouš Karel Řeřicha Modely světa
20.3. Otevřené Ateliéry Open v Dolních Počernicích Menu: jarní míchanice

Stránky