školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2007

9.11. Projekce O Ivanu Blatném Komentované promítání
8.11. Projekce Ben Russell Neznámý kus světa
6.11.27.11.5.11. Hlavní Galerie Street Art Praha
1.11. Projekce Mikroloops Martin Blažíček / Michal Cab / Lasonick
31.10. Oslava svátku Sv. Speety panny a mučednice a posvátku Vyjevení Kancionálu a misálu JSD spojená se slavnostním přijímáním nových konfidentů JSD Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
26.10. Shrnující diskuse, osobní svědectví některých kolaborantů, konfidentů, obětníků, aj., projekce dokumentujících filmů – Adama Oľhy, Radka Tůmy, Radima Labudy, aj. Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
25.10. Projekce Dětská filmová dílna Projekce a diskuze
24.10. Odborná přednáška nastiňující činnost Jedinečného Svatopěstitelského Družstva Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
19.10. Agitační přednáška o významu a činnosti jednotek ŠŠ Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
18.10. Přednáška Fotozóna #7 Jiří Pátek : Dobře míněné odmítnutí
17.10. Přednáška Přednáška nastiňující problematiku alternativní psychiatrické péče v kuřivodském upsychu Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
12.10. Oslava svátku Založení kaple Bolestí Páně Kobra a vigílie výročí Dne boje o ženský Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
10.10. Loutkové mystérium Ajnorín poustevník ve městě v autorském provedení J. PAM Miláčka Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem
10.10.31.10.10.10. Hlavní Galerie Ajnorínův SOULAD s UPSYCHem UPSYCH, PAM, JSD, ŠŠ&✖
8.10. Projekce Jazyk beze slov Večer Video Artu z Islandu
4.10. Demolice Festival Martina Zeta
27.9. Koncert Heribert Friedl - Microsound
26.9. HEXEN2039 – Seminář Suzanne Treister
18.9. Tai-chi a jóga Zahájení podzimního semestru
13.9. Přednáška Fotozóna #6 Tomáš Pospěch: Existuje nový dokument?
12.9.5.10.11.9. Hlavní Galerie HEXEN2039 Suzanne Treister
21.8.6.9.20.8. Hlavní Galerie Organely Frank Herrmann Tomáš Medek
2.8.16.8.1.8. Hlavní Galerie Romana Rotterová Malé ticho
30.7. Open Situations #5
19.7. Koncert Leakage Nancy Tobin
7.7. Martin Zet Performance pro sebe
5.7.29.7. Galerijní prazdniny Galerie je zavřena
3.7. Islandia – Salt Projekce filmu “Salt”
2.7. Projekce Islandia – Screaming Masterpiece Projekce filmu “Screaming Masterpiece”
24.6.4.7.23.6. Hlavní Galerie Islandia Iceland Is land
23.6. Koncert Bra Tři Dní – recitál Recitál Dagmar Andrtové-Voňkové
22.6.23.6.21.6. Hlavní Galerie Bra Tři Dní Mapa, krajina, cesta
18.6. Přednáška Steev Hise Recyklace umění
1.6.19.6. Malé etudy – Thinking About
1.6.19.6.31.5. Hlavní Galerie Malé etudy Buňky, diody a interméďové
31.5. Malé etudy – Upgrade Panel discussion
24.5. Přednáška Neklidem k Bohu Náboženské výtvarné umění v Čechách a na Moravě v letech 1870-1914
23.5. Přednáška Fotozóna #5 Jan Freiberg: Ospalá jde ulicí
17.5. Projekce Stephen Dwoskin Lost Dreams / Trying to Kiss the Moon
9.5. Koncert Jez riley French Intuitive and Improvised Music 2007
27.4.27.5.26.4. Hlavní Galerie František Skála Skutečný příběh Cílka a Lídy
19.4. Projekce András Szirtes Deníky 1979-83
14.4. Přednáška Takumi Endo
14.4. Dílna Cyklosymphonieta Dobře temperované kolo
12.4. Přednáška Fotozóna #4 Tomáš Fassati: Modla digitalizace
1.4.9.4.30.3. Hlavní Galerie Mezi stropem a podlahou Vilém Novák, Jan Rous, Pavel Sterec
23.3. Koncert Krzysztof Topolski Zvuková performance
22.3. Přednáška Fotozóna #3 Josef Moucha a Helena Musilová: Fotogenie identity
15.3. Projekce Phill Niblock Looking at the Movement of People Working
2.3.3.3. Dílna Bastlení / Physical Computing II Oživení a základní práce s deskou a softwarem arduino

Stránky