školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2007

4.10. Demolice Festival Martina Zeta
27.9. Koncert Heribert Friedl - Microsound
26.9. HEXEN2039 – Seminář Suzanne Treister
18.9. Tai-chi a jóga Zahájení podzimního semestru
13.9. Přednáška Fotozóna #6 Tomáš Pospěch: Existuje nový dokument?
12.9.5.10.11.9. Hlavní Galerie HEXEN2039 Suzanne Treister
21.8.6.9.20.8. Hlavní Galerie Organely Frank Herrmann Tomáš Medek
2.8.16.8.1.8. Hlavní Galerie Romana Rotterová Malé ticho
30.7. Open Situations #5
19.7. Koncert Leakage Nancy Tobin
7.7. Martin Zet Performance pro sebe
5.7.29.7. Galerijní prazdniny Galerie je zavřena
3.7. Islandia – Salt Projekce filmu “Salt”
2.7. Projekce Islandia – Screaming Masterpiece Projekce filmu “Screaming Masterpiece”
24.6.4.7.23.6. Hlavní Galerie Islandia Iceland Is land
23.6. Koncert Bra Tři Dní – recitál Recitál Dagmar Andrtové-Voňkové
22.6.23.6.21.6. Hlavní Galerie Bra Tři Dní Mapa, krajina, cesta
18.6. Přednáška Steev Hise Recyklace umění
1.6.19.6. Malé etudy – Thinking About
1.6.19.6.31.5. Hlavní Galerie Malé etudy Buňky, diody a interméďové
31.5. Malé etudy – Upgrade Panel discussion
24.5. Přednáška Neklidem k Bohu Náboženské výtvarné umění v Čechách a na Moravě v letech 1870-1914
23.5. Přednáška Fotozóna #5 Jan Freiberg: Ospalá jde ulicí
17.5. Projekce Stephen Dwoskin Lost Dreams / Trying to Kiss the Moon
9.5. Koncert Jez riley French Intuitive and Improvised Music 2007
27.4.27.5.26.4. Hlavní Galerie František Skála Skutečný příběh Cílka a Lídy
19.4. Projekce András Szirtes Deníky 1979-83
14.4. Přednáška Takumi Endo
14.4. Dílna Cyklosymphonieta Dobře temperované kolo
12.4. Přednáška Fotozóna #4 Tomáš Fassati: Modla digitalizace
1.4.9.4.30.3. Hlavní Galerie Mezi stropem a podlahou Vilém Novák, Jan Rous, Pavel Sterec
23.3. Koncert Krzysztof Topolski Zvuková performance
22.3. Přednáška Fotozóna #3 Josef Moucha a Helena Musilová: Fotogenie identity
15.3. Projekce Phill Niblock Looking at the Movement of People Working
2.3.3.3. Dílna Bastlení / Physical Computing II Oživení a základní práce s deskou a softwarem arduino
2.3.23.3.1.3. Hlavní Galerie Barbora B. Němcová Inscape
23.2. Projekce Scott Stark Experimentující filmař
22.2. Přednáška Fotozóna #2 Dušan Skala: Archeologie obrazuTomáš Dvořák: O sběratelství
17.2.28.2.16.2. Hlavní Galerie Mezi krajinou Jacob Kirkegaard (Dánsko, Německo) / John Grzinich (Estonsko, USA)
10.2. Koncert Perón halabala Improvizovaně zábavná feérie věnovaná železnici, Kafkovi, Sebaldovi a jízdním řádům
8.2. Přednáška Seiko Mikami Prezentace digitální umělkyně z Japonska
7.2. Přednáška Frank J. Malina Fabrice Lapelletrie (FR) o průkopníkovi kinetického umění
25.1. Přednáška Fotozóna #1 Karel Císař: Co je to fotografie? Na okraj jedné knihy.
25.1.8.2.24.1. Hlavní Galerie Ave Verum Corpus Dalibor Borovec, Vojtěch Kovářík
18.1.19.1. Hlavní Galerie Výstava hmatových knih pro děti do 12 let
13.1. Projekce Ian Helliwell
5.1.15.1.4.1. Hlavní Galerie GH Yeoh Super*Nature

2006

20.3.21.4.25.4. Hlavní Galerie Daniel Šperl – Životní styl USA – I.
21.4. Aleš Čermák – (NE)přítomen
6.4. Přednáška Open situations no. 1

Stránky