školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2016

13.4.4.5.12.4. Hlavní Galerie Speed Index - Daniel Vlček a hosté Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia Udvardyová, David Vrbík, Šoférka: Karina Kottová
8.4. Přednáška Platformy a praxe temné ekologie Paul Chaney, Ivan Sebalo
7.4. Sura Medura reportáž Martina Janíčka , UZ Arts umělci na Sri Lance
6.4. Křest knihy Magdalena N. Kwiatkowska - Děti z Absurdlandu Moderují: Mariana Serranová a Magdalena N. Kwiatkowska
5.4. Koncert Igor a Ivan Buharovovi a jejich Většina duší, které zde žijí & koncert Gentry Sultan
31.3. Křest CD Mikko Savela (sólo), George Cremaschi (sólo + křest alba) elektroakustická improvizace
24.3. Autorské čtení Je mi to ukradené: apropriace v literární tvorbě Moderují Olga Pek a Sára Vybíralová
20.3. Nástrojáři doprovodný program, koncert vystavujících umělců
13.3. Nástrojáři doprovodný program, Přednášející: Milan Guštar, Michael Pospíšil, Jan Trojan
12.3. Dílna Porcelánová dílna představ si - "třetí přání", s Tondou Tomáškem a Radkou Jahnovou
11.3.31.3.10.3. Hlavní Galerie Nástrojáři Michal Cáb, Marek Hlaváč, Veronika Svobodová, Adam Železný, Ladislav Železný , Kurátor: Michal Cáb
7.3. Projekce Mezi námi (99min,16mm > HD video) , autorská projekce dokumentárního scifi Ondřeje Vavrečky
5.3. Koncert Oker (NOR) & Alexandre Losada (SP) volná improvizace
5.3.31.3. Galerie Díra Den u moře Gívan Béla
26.2. Koncert Monty Adkins, Terri Hron: Lépidoptères koncert zobcových fléten a současné elektroniky
22.2. Koncert Ewa Jacobsson: Bolavý stůl audiovizuální performance
22.2. Komentovaná prohlídka Komentovaná prohlídka výstavy
19.2. Koncert Gordoa / Hein duo volná improvizace
11.2. Projekce This Changes Everything
10.2. Projekce Beyond Horizons a obrazy z Islandu
5.2.4.3.4.2. Hlavní Galerie Frontiers of Solitude / Na pomezí samoty Finnur Arnar Arnarson, Karlotta Blöndal, Gunhild Enger, Þórunn Eymundardóttir, Monika Fryčová, Tommy Høvik, Elvar Már Kjartansson, Alena Kotzmannová, Iselin Lindstad Hauge, Julia Martin, Vladimír Merta, Pavel Mrkus, Greg Pope, Kristín Rúnarsdóttir, Ivar Smedstad, Vladimír Turner, Robert Vlasák, Diana Winklerová, Martin Zet , ., Místa: Školská 28, Fotograf Gallery, Ex Post
5.2.6.2. Sympozium Frontiers of Solitude / Na pomezí samoty antropocén - krajina - civilizace, ., Místo: Francouzský institut v Praze
5.2.4.3.4.2. Galerie Díra Peter Cusack a Tomáš Šenkyřík Zvuková geologie: uhlí & petrochemický průmysl
27.1. Křest knihy Psí víno 74 & Julinko
21.1. Přednáška Vektory & vize Přednášející: Václav Janoščík & Jakub Ferenc
15.1. Koncert Pablo Sanz (SP) + Námestie republiky (SK) zvukové umění, volná improvizace
8.1.22.1.7.1. Hlavní Galerie Plastický film Tomáš Moravec, Kurátorka: Nina Michlovská

2015

16.12. Projekce Underground 8-0 Český filmový underground 80. let
13.12.20.1. Galerie Díra Pocta Osudu Miro Tóth, Petr Vrba
12.12. Vánoční bazar Yiorgis Sakellariou / Wim Dehaen
12.12. Vánoční bazar #4 Vánoční bazar & Wakushoppu burza DIY nosičů ArtMap, Školská 28, Fotograf Gallery, Wakushoppu, Asociace Mlok, Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo, Dílna Antonína Tomáška
8.12.10.12.8.12. Hlavní Galerie Jiřička & Ježek: Jak se dělá počasí Bouře v galerii Školská 28, inspirováno Zdeňkem Koškem
4.12. Koncert RANT (duo) & Jan Jirucha (sólo) + Radomil Uhlíř (duo) abstraktní skladby & volná improvizace
28.11. Koncert Kreaton Music Ports Minoo
25.11. Projekce Na vodě Metafyzická plavba po temných vodách Podkrušnohoří
19.11. Performance Arf Arf Frank Lovece, Michael Buckley, Marcus Bergner, hostující performerka Myriam Van Imschoot
16.11. Koncert TENGGER + Matthias Erian electronic - psychedelic - drone - glitch - noise - field recording
13.11.3.12.12.11. Hlavní Galerie V nepřítomnosti Patricia Bentancur, Kurátorka: Clio E. Bugel
1.11.30.11. Galerie Díra Why Is Autumn the Only Season With Two Names? Jan Sůsa
29.10. Přednáška Anthropocene Dustin Breitling & Vit Bohal
22.10. Diskuse Všemu, co vyrostlo, vlažím kořeny 160 let Listů trávy Walta Whitmana, Kamil Bouška, Ondřej Skovajsa, Jan Hlávka, Justin Quinn, uskupení Obec
17.10. Performance Cinema Soloriens
16.10. Přednáška James Harrar
13.10. Koncert Jim Denley, Kim Myhr, Ingar Zach 3x sólo
9.10.11.10. Dílna Kazuhisa Uchihashi dílna hudební improvizace
8.10. Projekce Pavel Jestřáb – autorská video projekce
2.10.31.10.1.10. Hlavní Galerie What Was Documentary Is Now Something Else Philip Gaißer, Michael Höpfner, Helmut & Johanna Kandl, Stephanie Kiwitt, Markus Krottendorfer, Tatiana Lecomte, Kurátor: Reinhard Braun
1.10.31.10.1.10. Bilý nástěnka Philip Gaißer What Was Documentary is Now Something Else
29.9.30.10. Galerie Díra Glass Music #5 George Cremaschi
25.9. Expedice Setkání v Klášteře Osek Na pomezí samoty

Stránky