školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2014

27.8. Koncert Laura Luna "Isolarios" křest
25.8.29.8. Prezentace Otevřený ateliér/ Ewa Justka (PL) elektronická hudba, hardware hacking
21.8. Diskuse Náhlý a sprostý vpád sovětských vojsk Diskuse s Revazem Cincadzem
18.8.22.8. Prezentace Otevřený ateliér/ Péter Szabó (HU) kresba, koncept
1.8.29.8. Galerie Díra Behind the Wall (pro ansámbl) Lucie Vítková
21.7. Křest knihy Dvojitý křest knih s autorským čtením Spell Breaking; Remembered Ways of Being; An Anthology of Women's Mysteries by Ione, Anthology of Text Scores by Pauline Oliveros
20.7.23.7.20.7. Hlavní Galerie Live Transmissions Morgan O’Hara
20.7. Jam Session Vs. Interpretation
20.7. Dílna To zní skvěle! Vs.Interpretation Dopoledne se zvukem a improvizací pro všechny mladé zvídavé uši
17.7.20.7. Festival Vs. Interpretation mezioborový festival experimentálního umění
29.6. Dílna Standuino “bastl” dílna III granulární sampler MG 2.0
29.6.31.7. Galerie Díra Binaurální nahrávky a oscilace Yiorgis Sakellariou
16.6. Koncert Kovy Voda Vzduch Gustavo Costa, Martin Janíček, Marek Matvija
12.6. Prezentace Origami s Hračkotékou
10.6.27.6.9.6. Hlavní Galerie Milan Guštar Pro Le Cainea (Z technických důvodů zavřeno)
10.6.27.6. Galerie Díra Dripsody (1955) Hugh Le Caine
9.6. Koncert Doug van Nort Elektroakustická volná improvizace
9.6.22.8.9.6. Bilý nástěnka Dvě planety se mi v mysli zvětšují Lenka Vítková
4.6. Diskuse Tibetský exil chce hájit zájmy všech Tibeťanů
2.6. Koncert Junk & the beast + kommando raumschiff zitrone Elektroakustická improvizace + písničky
28.5. Křest knihy S–rové dřevo šptně HŘÍ & Ora Pro Nobis Křest nové knížky Oldřicha Janoty
26.5. Koncert Arnold Dreyblatt O paměti, hudbě a mizejících obrazech
24.5.25.5. Pronájem Pohyb/hlas/rytmus/drama dílna - pronájem
22.5. Koncert Marek Hlaváč - Kolektivní elektronická hudba + Sara Pinheiro - Kočka a jazyk
16.5.5.6.15.5. Hlavní Galerie Veronika Mayer Rozptylování
6.5. Projekce Pure Mobile / Dolce Vita Monika Fryčová - autorská video-projekce, přednáška
5.5. Koncert Bonnie Jones (solo), Andreas Trobollowitsch (solo) Alexandre Losada & Michal Zbořil (duo)
3.5.9.6. Galerie Díra Praha nov20 Colonel XS
30.4. Marie Ladrová, Ondřej Vavrečka dernissage - koncert
28.4. Projekce Marie Hájková & Petr Šprincl autorská video projekce
26.4. AudioVisual Anarchivism Hannes Hoelzl & Alberto de Campo
24.4.24.5.24.4. Bilý nástěnka Fermata Jaromír Novotný
24.4. Koncert Juho Laitinen+George Cremaschi Skladby 21. století pro violoncello a kontrabas
23.4. Moderní výzkumy v parapsychologii Přednáší: Milan Smrž
9.4. Přednáška E. László, S. Grof, P. Russel: Revoluce vědomí Přednáší: David Frank
3.4.30.4.3.4. Hlavní Galerie Marie Ladrová, Ondřej Vavrečka Kurz všeobecného plánování
26.3. Ervin László: akášické paradigma Přednášející: Jiří Zemánek
20.3. Projekce Jan Smutný Autorská videoprojekce & čtení
19.3. Projekce Stanislav a Christina Grofovi-holotropní stavy vědomí.
9.3. Koncert Piotr Tkacz & Patryk Lichota + k?est alba Federsel & Mäkelä
7.3.28.3.6.3. Hlavní Galerie The Bureau of Melodramatic Research: Cizí vášně Kurátor: František Zachoval
27.2. Rodinné záznamy večer v rámci projektu Děda
23.2. Pavel Zlámal; Benedict Anderson The Band volná improvizace +
22.2. Mezigenerační fotomaraton Galerie E a Galerie Školská 28
21.2. Performance Behind the Voice: Myriam Van Imschoot, Toine Horvers, Doreen Kutzke, Marcus Bergner, studenti Ateliéru Intermédia III. AVU připravil: Marcus Bergner
20.2. Těsto našich babiček Večer projektu Děda
13.2. Koncert Héctor Rey; E CONVERSO volná improvizace
12.2. Přednáška Semínka svobody a hnutí za potravinovou suverenitu
31.1.31.3.10.2. Bilý nástěnka Opakovat se nebude Yveta Buchtová
31.1.27.2.10.2. Děda Odborná spolupráce: Josef Moucha

Stránky