školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2013

7.3. Projekce Fern Silva Autorská videoprojekce
28.2. Koncert Michal Zbořil/Martin Blažíček - live a/v + Jiří Havlíček / Zajatci filmu volná a/v improvizace + video-fragment
21.2. Projekce Deborah Stratman Autorská videoprojekce
19.2.21.3.18.2. Hlavní Galerie Výstava Ondřej Havránek (pokus o portrét) Handa Gote research & development
19.2.19.3.18.2. Bilý nástěnka Dvojice z naší vesnice: Iveta Bradáčová Kurátorka: Veronika Resslová
8.2.15.2.8.2. Hlavní Galerie Device_art 4.013 Mezinárodní festival robotiky a nových technologií v umění
1.2. Performance Tomáš Ruller v Komunikačním prostoru dernisáž - akce - streaming
29.1.1.2.28.1. Tomáš Ruller v Komunikačním prostoru Uvede: Tomáš Pospiszyl
24.1. Projekce Lov na Boghora Filmové představení
19.1. Koncert Duo Jonas Kocher (akordeon) & Gaudenz Badrutt (elektronika) solo Tomás Gris (alt saxofon + objekty)
8.1.24.1.7.1. Hlavní Galerie Dana Machajová, Barbora Švarcová: Záhyb dechu Kurátorka: Helena Krásová

2012

16.12. Koncert Jan Kotulán a Petr Korbelář TaÍ bambusová flétna a kytara
15.12. Vánoční bazar A2+ A2, Fotograf Gallery, ArtMap, tranzitdisplay a Školská 28
14.12. Vánoční bazar Křest knihy Observer Jan Poupě, Jan Novák
14.12.15.12. Pro děti Představ si dílna Antonína Tomáška
14.12.15.12.13.12. Vánoční bazar Imagograf site-specific instalace
13.12. Vánoční bazar Jamie Drouin solo performance
13.12. Vánoční bazar Forgotten Works - zapomenutá kapela  Flao YG  Milan Guštar - křest CD a přednáška
13.12.15.12. Vánoční bazar Vánoční bazar knižní a design miniveletrhbazarblešák
6.12. Koncert As deafness increases (NOR) + The Pololáníks (CZ) volná improvizace
6.12.8.2.6.12. Bilý nástěnka Suvenýry z Prahy Balázs Antal, László Hatházi: Návrh na kubistický produkt
4.12.18.12.3.12. Hlavní Galerie Jamie Drouin: Handfuls of Vapor site-specific instalace
26.11. Koncert Christian Weber (kontrabas) & noid (cello) + Jamie Drouin Trio volná improvizace
25.11. Koncert Jiří Durman & Miroslav Posejpal; host: Mikoláš Chadima 15 + 25 + MCH
22.11. Přednáška Martin Howse Psychogeofyzika: archeologie, geofyzika a psychogeografie
21.11. Performance Ptakomluva a žabomluva - Vít Zavadil !Galerie VŠUP! přednáška a křest CD
16.11. Prezentace Výprava do Jenštejna Jana Doležalová, Štěpán Plátek a hosté
15.11. Diskuse Autorská prohlídka výstavy & umění v sadech Jana Doležalová, Štěpán Plátek, Jan Freiberg, Lenka Dolanová, Michal Kindernay
13.11.23.11. Bilý nástěnka Nikola Ivanov
11.11. Pro děti Svatomartinské vyprávění dešťové hole Ondřej a Karolína Tiší
6.11.23.11.5.11. Hlavní Galerie Jana Doležalová, Štěpán Plátek: Agrosquatting Kurátor: Pavel Humhal
21.10. Pro děti Rodinné zvukohraní a zvukomalování Tomáš Dvořák (Floex), Markéta Lisá, Jana Matulová, Ridina Ahmedová
11.10. Koncert The Meanderthal Hearn Gadbois/Marold Langer- Philippsen/Richard Mader
5.10. Koncert Zvuky z dílny prezentace výsledků dílen
5.10.2.11.4.10. Performance Koberce, záclony: výhybka Ivan Palacký a Filip Cenek
2.10. Diskuse Krajiny lignitových mračen Představení uměleckého výzkumu o zvukových krajinách několika evropských povrchových dolů a diskuze ke kontextům
1.10.31.10.1.10. Bilý nástěnka Jan Šalda: Z ladu háv
1.10.5.10. Dílna Sound Lines/Drawing Scores tvůrčí dílna s Johnem a Evelyn Grzinich
1.10.5.10. Dílna Els Viaene: Sound as Space Sounds of Europe: SoundLab Prague
1.10.5.10. Dílna Udo Noll: Radio Spaces Sounds of Europe: SoundLab Prague
20.9. Koncert Martin Alaçam & Michael Delia & Lucy Fillery-Murphy 10 let dua delia/alaçam
11.9.30.9.10.9. Hlavní Galerie Onomatopoeia Sound Location and Aspect Films/Sound Postcards/Maysea - John Grzinich a Emiter
8.9. Prezentace Benefiční dražba pro školu v kambodžském Puoku
6.9. Koncert Strotter Inst. + Phaerentz + Bagdasarov gramofonový trojboj
4.8.31.8. Je zavřeno Galerie je během srpna zavřená
25.7.3.8.24.7. Hlavní Galerie Synestezie Rozšířená percepce nevidomých a slabozrakých
24.7. Koncert Synestezie - Úvodní performance Daniel Neumann, Patrick Franke, Emiter, Martin Blažíček, András Blazsek
26.6.20.7.25.6. Hlavní Galerie Jan Šrámek, Veronika Vlková: Nemusí se hned rozednít Kurátor: Jan Zálešák
21.6. Koncert Ora pro nobis a Oldřich Janota akustický koncert
18.6. Projekce Sejdeme se u Mangovníku Filmy o Indii Briana McKenzieho uvádí Marcus Bergner

Stránky