školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2013

27.6. Motýli v břiše Dernisáž
22.6. Dílna Dílna animační tvorby a elektronické hudby s Janou Matulovou a Markétou Lisou
20.6. Projekce Patrick Sedlaczek autorská videoprojekce
19.6. Dílna Vaření knih III / ledové objekty Ondřeje Kotrče Kurz kreativního vaření s Marcusem Bergnerem - Gertrude Stein
13.6. Koncert Umřel v stromě + Up North Durman/Hejná/Krestovský + Anandan/Wiens
11.6.27.6.10.6. Bilý nástěnka Dvorek č. 28 Matěj Lipavský
11.6.27.6.10.6. Hlavní Galerie Motýli v břiše Tomáš Uhnák, Matěj Smetana
6.6.7.6. Touchscreen controllers workshop improvizované elektronické hudby se Slavem Krekovičem
7.5.4.6.4.6. Hlavní Galerie Propojenost Slavek Kwi / Artificial Memory Trace
30.5. Koncert Konrad Korabiewski/Slavo Krekovič Art Book Orchestra a solo
25.5.26.5. Dílna Cesta do hlubin Standuina Vytvořte a přetvořte si digitální syntezátor fraAngelico
24.5. Performance Boutique Audiovizuální večer skupiny umělců z Kolína nad Rýnem
23.5. Koncert Noční pták (Fidler & Konopásek) Signály ve Školské
23.5.7.6. Bilý nástěnka Světlo proniczanic recyklace studie
16.5. O estonské současné umělecké scéně s Pille-Riin Jaik
16.5. Projekce Tereza Sochorová autorská videoprojekce
13.5. Koncert Labycz/Lebik Duo / Federsel / nula.cc elektroakustická hudba, video, jako host: Federsel / nula.cc
26.4.28.4. Dílna Elektroničtí demonstranti DIY dílna Stefanie Wuschitz
25.4. Koncert Královský mlýn 2013 / Königsmühle 2013 LAND a ART setkání v pohraničí
19.4.21.4. Dílna Susanna Gartmayer dílna volné improvizace
16.4.19.4. Association for Progressive Communication The End Violence: Women’s Rights and Safety
5.4.5.5.4.4. Bilý nástěnka Martin Blažíček - Gradient
5.4.25.4.4.4. Hlavní Galerie Radim Langer / Marek Meduna: Berg
23.3.24.3. Dílna Standuino bastl workshop Postavte si syntezátor
21.3. Koncert Sharif Sehnaoui - solo Martin Alaçam & Georgij Bagdasarov - duo
16.3. Dílna Jarní prožitkové zpívání se Zuzanou Vlčinskou
11.3. Koncert Seijiro Murayama (JAP) solo + Leo Bettinelli (ARG) solo volná improvizace
9.3. Dílna Dílna animační tvorby s Jiřím Hanušem pro děti od 8 do 15 let
7.3. Projekce Fern Silva Autorská videoprojekce
28.2. Koncert Michal Zbořil/Martin Blažíček - live a/v + Jiří Havlíček / Zajatci filmu volná a/v improvizace + video-fragment
21.2. Projekce Deborah Stratman Autorská videoprojekce
19.2.21.3.18.2. Hlavní Galerie Výstava Ondřej Havránek (pokus o portrét) Handa Gote research & development
19.2.19.3.18.2. Bilý nástěnka Dvojice z naší vesnice: Iveta Bradáčová Kurátorka: Veronika Resslová
8.2.15.2.8.2. Hlavní Galerie Device_art 4.013 Mezinárodní festival robotiky a nových technologií v umění
1.2. Performance Tomáš Ruller v Komunikačním prostoru dernisáž - akce - streaming
29.1.1.2.28.1. Tomáš Ruller v Komunikačním prostoru Uvede: Tomáš Pospiszyl
24.1. Projekce Lov na Boghora Filmové představení
19.1. Koncert Duo Jonas Kocher (akordeon) & Gaudenz Badrutt (elektronika) solo Tomás Gris (alt saxofon + objekty)
8.1.24.1.7.1. Hlavní Galerie Dana Machajová, Barbora Švarcová: Záhyb dechu Kurátorka: Helena Krásová

2012

16.12. Koncert Jan Kotulán a Petr Korbelář TaÍ bambusová flétna a kytara
15.12. Vánoční bazar A2+ A2, Fotograf Gallery, ArtMap, tranzitdisplay a Školská 28
14.12. Vánoční bazar Křest knihy Observer Jan Poupě, Jan Novák
14.12.15.12. Pro děti Představ si dílna Antonína Tomáška
14.12.15.12.13.12. Vánoční bazar Imagograf site-specific instalace
13.12. Vánoční bazar Jamie Drouin solo performance
13.12. Vánoční bazar Forgotten Works - zapomenutá kapela  Flao YG  Milan Guštar - křest CD a přednáška
13.12.15.12. Vánoční bazar Vánoční bazar knižní a design miniveletrhbazarblešák
6.12. Koncert As deafness increases (NOR) + The Pololáníks (CZ) volná improvizace
6.12.8.2.6.12. Bilý nástěnka Suvenýry z Prahy Balázs Antal, László Hatházi: Návrh na kubistický produkt
4.12.18.12.3.12. Hlavní Galerie Jamie Drouin: Handfuls of Vapor site-specific instalace

Stránky