školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2012

5.10.2.11.4.10. Performance Koberce, záclony: výhybka Ivan Palacký a Filip Cenek
2.10. Diskuse Krajiny lignitových mračen Představení uměleckého výzkumu o zvukových krajinách několika evropských povrchových dolů a diskuze ke kontextům
1.10.31.10.1.10. Bilý nástěnka Jan Šalda: Z ladu háv
1.10.5.10. Dílna Sound Lines/Drawing Scores tvůrčí dílna s Johnem a Evelyn Grzinich
1.10.5.10. Dílna Els Viaene: Sound as Space Sounds of Europe: SoundLab Prague
1.10.5.10. Dílna Udo Noll: Radio Spaces Sounds of Europe: SoundLab Prague
20.9. Koncert Martin Alaçam & Michael Delia & Lucy Fillery-Murphy 10 let dua delia/alaçam
11.9.30.9.10.9. Hlavní Galerie Onomatopoeia Sound Location and Aspect Films/Sound Postcards/Maysea - John Grzinich a Emiter
8.9. Prezentace Benefiční dražba pro školu v kambodžském Puoku
6.9. Koncert Strotter Inst. + Phaerentz + Bagdasarov gramofonový trojboj
4.8.31.8. Je zavřeno Galerie je během srpna zavřená
25.7.3.8.24.7. Hlavní Galerie Synestezie Rozšířená percepce nevidomých a slabozrakých
24.7. Koncert Synestezie - Úvodní performance Daniel Neumann, Patrick Franke, Emiter, Martin Blažíček, András Blazsek
26.6.20.7.25.6. Hlavní Galerie Jan Šrámek, Veronika Vlková: Nemusí se hned rozednít Kurátor: Jan Zálešák
21.6. Koncert Ora pro nobis a Oldřich Janota akustický koncert
18.6. Projekce Sejdeme se u Mangovníku Filmy o Indii Briana McKenzieho uvádí Marcus Bergner
16.6. Koncert Liz Allbee & Michael Vorfeld; Count Portmon elektroakustická improvizace
14.6. Prezentace Kralupy kóan - Tibor Szemző Poslední dopis Franze Kafky
14.6. Prezentace Lejsci, modřinky a modřiny diskuze k tématům projektu Trace the Tweet
10.6. Dílna SNUFF: Sonifikace bezdrátových sítí lektoři Viktor Mazon a Mario de Vega
8.6. Koncert Mario de Vega a Victor Mazón+host Vomit cut-up karaoke & nestabilní systémy
7.6. Performance Jérôme Noetinger, Xavier Quérel / Marcus Bergner, Marek Bouda Live cinema duo členů legendárních Metamkine a film-sound-poetry performance
1.6. Koncert 10. výročí Radioateliéru Paraneuro / Boca Loca Lab / Křest knihy Zvukem do hlavy a CD rAdioCUSTICA 2011 selected
28.5. Koncert Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas, zvony a Orloj snivců Koncert současné hudby. - Kostel sv. Jana Křtitele Na prádle Kampa Praha 1
19.5. Dílna Dílna elektronické hudby s Markétou Lisou, Janou Matulovou a Tomášem Dvořákem
19.5.15.6.18.5. Prezentace Trace the Tweet migrace, mimésis, koncilience:
17.5. Prezentace Tomáš Svoboda Večer Mediabaze.cz
15.5.15.6. Hlavní Galerie Bílá nástěnka Veronika Resslová
14.5. Performance Outer Scan / Zenial, VJMB
11.5. Koncert Alexandr Vatagin, Fabian Pollack Živý soundtrack k filmu Die Strecke (Max Neufeld, 1927)
3.5. Diskuse Revue Prostor Psychedelia Křest nového dvojčísla
26.4. Performance Piča z hoven Live a/v projekt pro galerii Školská 28
23.4. Koncert Peter Cusack: dobře temperovaná města a zvukové zpravodajství Setkání s britským hudebníkem a zvukovým umělcem
22.4. Dílna Říkání s Petrem Niklem hudebně hlasová dílna pro děti
19.4. Prezentace Vojtěch Fröhlich Večer Mediabaze.cz
17.4. Koncert Bernhard Gál koncert elektronické hudby v IIM
14.4.11.5.13.4. Hlavní Galerie The Expanding Mall, cont’d. multimedia instalace Jennifer Protas a Karni Dorell, kurátorka Charlotta Kotík
7.4. Koncert Le Placard festival Praha celodenní hudební festival pro galerii, síť a sluchátka
29.3. Performance Jan Kulka / Georgij Bagdasarov / SeEun Lee, Ken Ganfield, Petr Vrba Live a-v
25.3. Koncert Kazuhisa Uchihashi solo
23.3.25.3. Dílna Kazuhisa Uchihashi dílna improvizace
20.3. Dílna Jana Kasalová - Proměny lidského těla a písma jako začátek experimentu dílna k aktuální výstavě
17.3.18.3. Dílna Dílna hlasové improvizace & závěrečný koncert Goldbergovy variace Miro Tóth
16.3. Performance Videoformes VJ Rezo + Herytep + Ateliér Performance FaVU VUT Brno
11.3. Koncert Matthew Goodheart Workshop: rezonance Závěrečný koncert zvukové dílny
10.3.11.3. Dílna Matthew Goodheart - Rezonance a jazyk tvůrčí dílna, zvuková instalace
9.3.5.4.8.3. Hlavní Galerie Jana Kasalová - Stav Kresby
5.3.7.3. Dílna Butó se Sumako Koseki workshop
27.2. Dílna ZvukoHraní s Michalem Kindernayem dílna pro děti
24.2. Performance Jiří Suchánek Noise Calypsos

Stránky