školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2011

2.12.3.12. Dílna Future City Game - Budoucnost tvůrčího podnikání v Praze Rezervováno
24.11. Dílna Vaření knih III (Mezi písmeny, slovy a zvukem) Literatura není ghetto
21.11. Diskuse Křest knihy Hlavou zeď 2011 / Koncert Mateřídouška Úvahy nad civilizací a její budoucností
20.11. Koncert Jez riley French / Ivan Palacký / Stefano Ferrian audio video performance
18.11.20.11.18.11. Dílna Michael Delia/Kevin Nathaniel Hylton/Jez riley French Jak vlastnoručně postavit akustické hudební nástroje
13.11. Koncert George Cremaschi / Kai Fagaschinski improvizační duo
7.11. Prezentace Zbyněk Baladrán
3.11. Dílna Pix 1 Workshop fyzické animace pro děti
2.11.29.11.1.11. Hlavní Galerie Návrh na změnu partitury Vizuálně-akustická interpretace / Jolana Havelková ve spolupráci s Lucií Vítkovou
2.11.2.12.1.11. Šedý pokoj Matěj Smetana Antika II.
29.10. Koncert ease Klaus Filip (laptop) & noid (laptop)
29.10.30.10. Dílna Klaus Filip & noid dílna masterclass
27.10. Dílna Vaření knih II (Odyseus) Kurz kreativního vaření s Marcusem Bergnerem
22.10. Diskuse Intimacy of Independent Galleries konference v rámci česko - islandské kulturní výměny
21.10. Koncert Hotelgäste Michael Thieke / Derek Shirley / Dave Bennett
17.10. Koncert Jamie Drouin / Dušan Urbanec Live a-v
14.10. Performance Bruce McClure Live cinema solo
10.10. Přednáška Fotografie jako fotografie - přednáška Tomáš Pospěch
8.10.29.10.7.10. Hlavní Galerie Fotografie jako fotografie – Bořek Sousedík, Karel Kameník, Josef Moucha Fotografie 80.let - Nekonečné čekání
2.10. Koncert Alessandro Bosetti solo
23.9. Dílna Vaření knih I Kurz kreativního vaření s Marcusem Bergnerem
22.9. Projekce Klára Tasovská: Půlnoc
20.9.5.10.19.9. Hlavní Galerie No Time for Heroes Martin Janíček, Martin Zet, Danilo Capasso, Christian Costa, Jaro Dufek, Dominika Skutnik, Krzysztof Topolski.
18.9. Performance Pellucens Oratio Performance ve slovech a pohybech Miloše Šejna a Franka van de Ven
17.9. Koncert Graham / Murayama / Palacký / Vrba elektroakustická improvizace
13.9.5.10.12.9. Šedý pokoj Lesní práce - Petr Stibral ze světa lesních samot
7.9.13.9.12.9. Dílna Lovci hub a houbaři Tradiční výstava a oslava hub
6.9. Přednáška Akustická místosloví severních Čech Václav Cílek a Hugh Livingstone
5.7.22.7.4.7. Hlavní Galerie Odchody - Karel Cudlín, Vojta Dukát, Vojtěch Hönig diapozitivy, video a fotografie
24.6.25.6. Prezentace Book the Book Imago et verbum: knihkupecký minitrh
23.6. Performance Antonio Della Marina / Alessandra Zucchi - Dreamspaces Live a-v performance
22.6. Koncert Zvuková obydlí a další Tématický večer k projektu Zvukové prahy
20.6. Koncert Barvy ženské duše Závěrečný koncert sezóny hlasové dílny Zuzany Vlčinské
16.6. Koncert From different points Koncert nové hudby a audiovizuální performance
9.6. Koncert Ora pro Nobis a Oldřich Janota
5.6. Koncert Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger
3.6.5.6. Dílna Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger - Workshop dílna improvizace
3.6.29.6.2.6. Šedý pokoj Martin Blažíček - Sky blue
3.6.29.6.2.6. Koncert Be Playful Mezi obrazem a zvukem
21.5. Koncert I treni inerti - Ruth Barberán / Alfredo Costa Monteiro Hudba bez ornamentů
2.5.26.5.16.5. Hlavní Galerie Przemysław Jasielski - The Opportunity / Příležitost robotická instalace v prostoru
12.5. Koncert Christof Kurzmann / Crys Cole
3.5. Koncert Derek Holzer - Tonewheels live Optický zvuk a barevná hudba
29.4.30.4.30.4. Dílna Marold Langer Philippsen - Streetmusic three Radio workshop - koncert
29.4.20.5.28.4. Šedý pokoj Audrey Ellis Fox - i have to wonder video instalace
28.4. Koncert Jorge Haro / Transport Puzzle Live a-v
22.4. Přednáška Vybrané kapitoly německého videoartu Přednáška Tomáše Pospiszyla
21.4. Screenlab Vj Kolouch / Strangelet / Kateřina Bílková live a-v
12.4. Prezentace Ulay: Earth Water Catalogue přednáška na FAMU, místnost U1 první patro
12.4.29.4.11.4. Hlavní Galerie Record>Again! 40jahrevideokunst.de – část 2

Stránky