školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Dílna

Cyklosymphonieta

Dobře temperované kolo
So 14.4. - 12:00

Na dílnu přijeďte na kole. Rychle a jednoduše si můžete upravit vlastní stroj pro hudební cyklojízdu. Potřeby: šroubovák, lepící páska.

Různé návody jak si upravit kolo na hudební instrument jsou k dispozici také na stránkách rádia www.lemurie.cz/projekty.Individuálním řešením a dalším experimentům se meze nekladou.
Výzva
1. Ve své čtvrti, městě nebo na vesnici připravte 19. dubna od 18.00 trasu, kudy pojede místní cyklojízda. Pozvěte své sousedy a známé s kolem.

2. Přivezte si s sebou rádio na baterie s CD, nebo kazetovým přehrávačem, CD přehrávač s reproduktory. Připevněte vše pevně lepící páskou na nosič kola. Zvuky pro CD nebo MP3 přehrávače lze stáhnout na stránkách rádia Lemurie, nebo je lepší je nahrát a vytvořit sami. Se spuštěným orchestrem rádií se vypravte na projížďku po svém městě, nebo po vesnici.

3. Majitelé rostlin mohou vzít vyvenčit své pokojové rostliny na jarní projížďku.

Zeleň umístěná na zadních nosičích kol v městském, automobilismem ovládaném prostředí navodí atmosféru mobilní zahrádky, nebo botanické zahrady, provázené hlasy domácího i exotického ptactva, nebo jiných přírodních zvuků.

Dílnu připravil tým internetového rádia Lemurie–onns (organizace pro nastolení neobvyklých situací) a Asociace MLOK. Hostí Komunikační prostor Školská.

Komunikační prostor školská 28 Školská 28 Praha 1 ve dvoře

Cyklosymphonieta

Image