školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Subscribe to Newsletter feed

Search form

Concert

JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN

KONCERT
23.11.
Sat 9.12. - 20:00

JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN dokončil po mnoha letech své existence svou první oficiální desku s názvem Don’t Die Drunk. 26:6. deska vyšla na pražské značce BIGG BOSS.
V současné době kapela čitá dva kmenové členy, audiovizuální umělce, bratry Ondřeje a Petra Skaly.
JTNB jest hudebním uskupením v němž se prolínají hudební žánry, tak jako se prolínají světy okolo nás.
Mužský a ženský, dobrý a zlý, tento a onen svět, kterým oběma dlužíme smrt , tvrdí Ondřej a vzápětí dodává: Většina z nás žije někde mezi těmito světy (nejen pro ně je ale deska určena) a většina z nás se smrti úspěšně bojí. Jenže vyhnout se jí znamená okrást obě strany. Proto Don’t Die Drunk.

JTNB již koncertoval v Mexiku, Indonésii, na Filipinách i různě po Evropě, což vzhledem k povaze českého kulturního prostředí není zcela běžné.
Ve svých začátcích (jednočlenný projekt Ondřeje Skaly) se JTNB stylově pohyboval na pomezí žánrů jako je break core, idm a ambient, v současné podobě je přesnější stylové zařazení už nemožné. Přibyla sólová basová kytara, power pop, při živých vystoupeních pak beat box s baskytarou, metalizující elektrická kytara a vokální exhibicionismus.
Na desce najdeme i melodramatické skladby nebo remix divotvorných Die Antwoord.

Sdílel podium např. s Bong Ra, Otto von Schirach, Kid 606, Black Dice, Jason Forest, My Robot Friend, Fuck Heads a mnoha dalšími.

http://bandzone.cz/jtnb
https://www.facebook.com/JezistahnenaBerlin/

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ