školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Expedice

Setkání v Klášteře Osek

Na pomezí samoty
Pá 25.9. - 17:00

Milí přátelé a příznivci projektu Frontiers of Solitude,

děkujeme za vaši spolupráci na probíhající mosteckém a islandském tvůrčím pobytu. Při příležitosti zakončení cestování kolem velkolomů proběhne v pátek 25. září od 17 hod. v Konventském sále Oseckého kláštera přátelské setkání s pohoštěním. Potěšilo by nás, kdybyste přijali pozvání na tuto akci. Program je příležitostí k zhodnocení obou tvůrčích pobytů v Česku a na Islandu a možností seznámit se s průběhem a pokračováním projektu, zaměřeného na reflexe různých aspektů současného světa z perspektivy umění.

Program probíhá v Konventním sále Oseckého kláštera od 17 hodin

17 h reflexe, zážitky, dojmy, fotografie, nahrávky a video z expedice Do hlubin lignitových mračen a z tvůrčího pobytu na Islandu, (Dagmar Šubrtová, Kristín Rúnarsdóttir, Miloš Vojtěchovský, Pavel Mrkus, Martin Zet, Michal Kindernay a další)

19 h koncert pro kontrabas a elektroniku - George Cremaschi
http://www.georgecremaschi.com/

19.30 h zvuková performance - Laura Luna
https://soundcloud.com/laulucas

20 h koncert pro varhany v klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie

Účastníci a spolupracovníci projektu Na pomezí samoty
(Dagmar Šubrtová, Miloš Vojtěchovský, Dana Recmanová, Michal Kindernay, Lloyd Dunn, Dominik Žižka, Eliška Žáková a další)

Celý program a více informací o projektu na: http://frontiers-of-solitude.org

Projekt probíhá ve spolupráci Galerie Školská 28, Atelieru Nord (NO) a Centra pro výtvarné umění Skaftfell (IS). Je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v Programu CZ06 Kulturní dědictví a současné umění v rámci EHP fondů 2009 – 2014.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Osek

Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Osek